Info

avatar Ten blog rowerowy prowadzi merlin083 z miasteczka Wrocław. Mam przejechane 108976.67 kilometrów w tym 0.00 w terenie. Jeżdżę z prędkością średnią brak danych. i się wcale nie chwalę.
Suma podjazdów to 0 metrów.
Więcej o mnie.

baton rowerowy bikestats.pl

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy merlin083.bikestats.pl

Archiwum bloga

Wpisy archiwalne w kategorii

0-50

Dystans całkowity:56195.31 km (w terenie 0.00 km; 0.00%)
Czas w ruchu:b.d.
Średnia prędkość:b.d.
Liczba aktywności:1567
Średnio na aktywność:35.86 km
Więcej statystyk

Po Kvasnicak(i)a

Środa, 30 października 2013 · dodano: 30.10.2013 | Komentarze 2

Plecak na powrocie troszkę...ciężki:)


Kategoria 0-50, Szosa


Przewietrzyć się

Niedziela, 13 października 2013 · dodano: 13.10.2013 | Komentarze 0


Kategoria 0-50, Szosa


Rundka po pracy

Środa, 9 października 2013 · dodano: 09.10.2013 | Komentarze 2

Terenowa rundka po pracy..
Dom-Radków-Machovski Krzyż-Pasterka-Machovski Krzyż-Radków-Dom

Początek podjazdu na Machovski Krzyż © merlin083

I bardziej techniczny odcinek © merlin083


Kategoria 0-50, Szosa, Teren


Rundka po pracy

Czwartek, 3 października 2013 · dodano: 03.10.2013 | Komentarze 0


Kategoria 0-50, Szosa


Rundka po pracy

Poniedziałek, 30 września 2013 · dodano: 30.09.2013 | Komentarze 1


Kategoria 0-50, Szosa


Rundka przed pracą

Środa, 18 września 2013 · dodano: 18.09.2013 | Komentarze 2


Kategoria 0-50, Szosa


Uczestnicy

Mocne Sowie..

Niedziela, 15 września 2013 · dodano: 15.09.2013 | Komentarze 5

Deszcz,błoto,chłód? Dla takich rowerowych zapaleńców to nie straszne.Ale od początku...

Na dzisiejszy dzień zaplanowaliśmy wypad w Góry Sowie.Wraz z Emilką,Toompem,Tomkiem oraz Kubą postanowiliśmy pośmigać sobie po Górach Sowich. Na przełęczy Sokolej spotykam się z Ra oraz Leą i czerwonym szlakiem jedziemy do Schr.Sowa gdzie czeka na Nas Toomp.

Podjazd pod Orła-Emilka © merlin083

Podjazd pod Orła-Ra © merlin083


Po przywitaniu ruszamy w dalszą drogę. Czerwonym szlakiem na Wielką Sowę.Troszkę błotka,trochę wody,dużo kamieni,mało turystów więc i podjazd poszedł sprawnie.
Wjazd na Sowę-Toomp © merlin083

Maleństwo na koncówce podjazdu © merlin083

Był też czas na okazywanie uczuć:) © merlin083


Na szczycie chwilka przerwy. Zjawia się Kuba który atakował Sowę od Przełęczy Walimskiej. Po odpoczynku postanowiliśmy zjechać niebieskim szlakiem do Przełęczy Walimskiej i ponownie zameldowaliśmy się na Sowie. Z Sowy czerwonym szlakiem w kierunku Koziego Siodła. Następnie żółtym szlakiem w stronę Kamionek. Tam też rozstajemy się z Kubą oraz Ra którzy wracają do domów. Toomp,Lea i ja kontynuujemy jazdą w kierunku Przełęczy Jugowskiej.
Z przełęczy postanowiliśmy pojechać na Kalenicę.
W stronę Kalenicy © merlin083

W stronę Kalenicy2 © merlin083

Z Kalenicy czerwonym szlakiem pojechaliśmy do Zygmuntówki. Tam chwila przerwy,następnie na Kozie Siodło i do Schr Sowa gdzie rozjechaliśmy się do domów.

Wyjazd bardzo udany,pokazał jak bardzo jesteśmy mocni,nie tylko fizycznie,ale i psychicznie,bo warunki do jazdy były bardzo trudne.Dzięki wszystkim za wspaniały dzień.
Do Rzeczki dotarłem autem,więc dzisiejszy dystans to jazda tylko w terenie.


Kategoria 0-50, Teren


Rundka po pracy

Piątek, 13 września 2013 · dodano: 13.09.2013 | Komentarze 6

Rundka po pracy w celach przejechania się na nowych oponach Schwalbe Nobby NIC 2.1
Standardowa asfaltowa trasa+kilka km fajnego terenu

Szutrowy,mocny podjazd..Pierwsza możliwość przetestowania opon © merlin083

Na górze,chwilka na zdj i jadę dalej © merlin083

Było i troszkę błotka © merlin083

Moja wioseczka z góry..jakość słaba:( © merlin083


Kategoria 0-50, Szosa, Teren


Rundka po pracy

Środa, 11 września 2013 · dodano: 11.09.2013 | Komentarze 0


Kategoria 0-50, Szosa